Першокласники Уманщини отримали в подарунок нові сучасні телевізори

Минулого року в дію вступила реформа початкової освіти «Нова українська школа», яка передбачає радикальні зміни освітнього середовища у закладах загальної середньої освіти. Старту реформи передувала масштабна підготовка, направлена на три основні зміни: створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовку вчителів.

На Уманщині ці питання перебувають під особливою увагою районної влади, яка докладає максимум зусиль для того, щоб навчання першокласників було якісним, змістовним, і, водночас, захоплюючим. Так, нещодавно перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар завітали в Доброводівський та Бабанський заклади освіти з приємною місією. Вони вручили сучасні телевізори для першачків.

Варто відмітити, що такий подарунок отримають всі заклади загальної середньої освіти району, у яких є перші класи. Це стало можливим за рахунок раціонального використання освітньої субвенції. Наразі уже придбали 19 сучасних телевізорів для 17 закладів освіти Уманського району. Їх вартість становить понад 121749 грн.

Загалом у 2019/2020 навчальному році передбачені кошти в сумі майже 790 тис. грн на умовах співфінансування з державним бюджетом 10/90 (з державного бюджету – 712,8 тис. грн та з місцевого – 77,1 тис. грн). Ці кошти спрямовані зокрема на: дидактичні матеріали – понад 220 тис. грн,  сучасні меблі – 230 тис. грн, комп’ютерне обладнання –  майже 321 тис. грн та підвищення кваліфікації педагогічних працівників – 18,7 тис. грн. На осучаснення кабінетів хімії та біології в закладах освіти району виділили прилади 624 тис. грн.

За інформацією Уманської райдержадміністрації

Автор статті