Перший заступник голови ОДА представив очільників Чигиринщини та Кам’янщини

Із новопризначеними очільниками Чигиринський та Кам’янський райони. Ними стали відповідно Сергій Чередніченко та Богдан Солошенко. Сьогодні їх представив громадам районів перший заступник голови ОДА В’ячеслав Швець.

Нагадаємо, днями вийшло відповідне розпорядження Президента України про призначення.

В’ячеслав Швець  окреслив основні пріоритети роботи, в межах яких мають працювати в подальшому голови районів. Він наголосив на відкритості та стратегічному баченні проблем під час ухвалення рішень керівниками, що в роботі надзвичайно важлива співпраця.

– Маємо сьогодні чимало викликів та завдань, які потрібно спільно вирішувати, – зазначив перший заступник. – Тож, я закликаю до стратегічного бачення та вирішення проблем, до справедливості, відповідальності й відкритості. Не забувайте, що влада повинна працювати для людей.  Тому необхідно працювати з громадою, дослухатись до проблем. Співпрацювати з місцевою владою, депутатами, громадськими організаціями. Саме в співпраці можна вирішувати спільні задачі. Ми ж натомість підтримуватимемо й допомагатимемо, оцінюючи водночас рівень і результати вашої роботи.

В’ячеслав Павлович також зауважив, що однією із головних задач є ліквідація корупції, закликав керівників районів на місцях переглянути основні завдання соціально-економічного розвитку своїх районів. Зважувати на те, що це має бути не просто написаний документ, а реальний дороговказ до втілення важливих для розвитку територій та громад проектів.

Сергій Чередніченко, голова Чигринської РДА, економіст за фахом, працював, зокрема, й на керівних посадах у сфері житлово-комунального господарства.  Пан Сергій подякував за довіру й висловив сподівання, що разом вдасться досягти високих результатів: «Чигирин має бути попереду. Спільно з обласною владою, депутатами й громадою працюватимемо на благо громади Чигиринщини. Я відкритий до спілкування, прозорий в ухваленні рішень. Готовий чути, працювати разом в єдиній команді на результат».

Натомість голова Кам’янського району – Богдан Солошенко, за освітою фінансист, два останніх роки обіймав посаду керівника Кам’янського району, й готовий у подальшому втілювати поставлені задачі.

Богдан Солошенко наголосив на тому, що усвідомлює велику відповідальність: «Докладемо командою максимум зусиль, щоб Кам’янський район був прикладом, як збалансовано розвивати всі галузі: економіки, освіти, охорони здоров’я, туризму тощо. Чітко розумію, що сталий розвиток може бути за умови збалансованого бюджету, тому  працюватимемо надалі саме в такому напрямку. Закликаю всіх до співпраці для досягнення нашої мети – економічно та соціально потужного району».

Під час представлення очільників районів були присутні депутат ВРУ Олег Арсенюк, також депутат обласної ради Сергій Воронов. Вони взяли участь в обговоренні низки питань. Йшлося про дорожні ремонти, водопостачання та водовідведення, оновлення медичного обладнання для ЦРЛ, залучення інвестицій, завершення процесу об’єднання громад та ін.

 

Автор статті