Перші представлення. Роман Боднар привітав новопризначених керівників Смілянщини й Золотоніщини

Очільник області Роман Боднар здійснив робочі виїзди до Смілянського та Золотоніського районів. Там він представив місцевому активу новопризначених очільників. Це – Валерія Бандурко – голова Смілянської РДА та Дмитро Клименко – Золотоніської РДА.

Нагадаємо, днями на сайті Офісу Президента України оприлюднили відповідні розпорядження.

Роман Боднар привітав новопризначених очільників та закликав до конструктивної роботи у співпраці з районною, місцевою радами, депутатами, у цілому громадськістю, озвучивши сучасні підходи до управлінської діяльності.

Він також зауважив, що надзвичайно важливо бути максимально відкритими й комунікувати з людьми.

– Усі рішення важливо ухвалювати спільно, максимально залучаючи до цього процесу громади, досвід та ідеї людей, які найперше зацікавлені в розвитку своїх територій, – зазначив пан Роман. –Ми – команда, тому розраховуйте на поради і підтримку, разом аналізуватимемо ухвалені рішення й робитимемо висновки. Однак у разі неефективності, реакція буде миттєвою. Адже наша стратегічна місія – довіра людей до влади. Громада має відчути зміни. Відчути, що справедливість і правда таки існують.

Водночас новопризначені керівники висловили вдячність за довіру,  усвідомлюючи неабияку відповідальність, та запевнили, що прикладуть максимум зусиль для подальшого розвитку їхніх районів.

Опісля представлень обговорили з громадами низку питань, зокрема, щодо перспектив дорожніх ремонтів державного й місцевого значення, нового модернізованого підходу до контролю утримання автошляхів. Йшлося і про об’єднання громад, формування адміністративно-територіального устрою, соціальний захист учасників АТО/ООС та ін.

Провели й робочі наради з місцевим активом щодо вирішення нагальних питань.

Додамо також, Канівщина вже має нового очільника. Ним став Юрій Розе (Розпорядження Президента України)

Автор статті