Перша книга з програми “Українська книга-2016” направлена до бібліотек

folo-vidalo-knigu-stanslava-stecenka-vjjni-khudozhnikv1 серпня до українських бібліотек направлена перша книга з цьогорічної програми «Українська книга» – «Війни художників» Станіслава Стеценка, що вийшла на замовлення Держкомтелерадіо у видавництві «Фоліо».

Презентація нової книги відомого сучасного письменника, якого ЗМІ охрестили «дідусем українського трилера», відбулась навесні під час «Книжкового арсеналу» у Києві. Роман «Війни художників» заснований на реальних фактах біографії відомого українського художника і розвідника-нелегала Миколи Глущенка (у книжці — Микола Гущенко) і відображає події 1940 року. Серед дійових осіб як реальні історичні персонажі – Йосип Сталін, Адольф Гітлер, Вінстон Черчилль, їхнє найближче оточення, художники і літератори, які жили і творили в той час у передвоєнному Радянському Союзі й нацистській Німеччині,— так і вигадані герої.

Нагадаємо, що цього року на програму «Українська книга» у державному бюджеті передбачено 42 млн грн. У рамках програми заплановано видати майже 240 книг, весь наклад яких буде відправлено у бібліотечну мережу.

За інформацією Державного комітету телебачення і радіомовлення України

Автор статті