Переможців Всеукраїнського конкурсу малюнку нагородили в Черкасах

дддУ Черкасах нагородили переможців та призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». Захід відбувся в ДП «Черкасистандартметрологія» 19 січня.

Відповідно до Указу Президента України «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» в Україні щорічно проводиться Всеукраїнська виставка.

Зі вступним словом до присутніх учасників виставки-конкурсу, членів журі, викладачів освітніх закладів області звернувся директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук. Він зазначив, що з 2004 року підприємство, яке він очолює, здійснює організаційно-технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу в Черкаській області.

гщгНайкращі 99 творчих робіт дітей, які найбільше відповідають критеріям оцінки виставки-конкурсу, а саме: актуальність та повнота розкриття теми, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо), охайність роботи та старанність, були направлені до Регіонального конкурсного журі Черкаської області.

Конкурсні роботи учасники виконували за номінаціями:

  • «Я пізнаю якісну продукцію» – 37 робіт,
  • «Ми – архітектори якісного світу» – 41 робота,
  • «Кращий плакат на споживчу тематику» – 21 робота.

Участь у виставці-конкурсі взяли діти трьох вікових категорій: 5-8 років – 23  роботи, 9-12 років – 50 робіт, 13-17 років – 26  робіт.

До уваги Регіонального конкурсного журі представлені малюнки, які надійшли з Черкаського, Чигиринського, Звенигородського, Драбівського, Тальнівського районів та м. Черкаси.

Відповідно до протоколу підсумкового засідання журі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» у 2016 році по Черкаській області було відзначено  27 конкурсних робіт, з них: І місце – 9, ІІ місце – 9, ІІІ місце – 9.

Переможці та призери отримали від ДП «Черкасистандартметрологія» подарунки, зокрема: художні фарби, олівці, папір для малювання, пензлики, а ще солодощі.

Автор статті