Про результати втілення соціальних проектів розповіли переможці торішнього конкурсу

8ea39100d6fa68688cb8ca7e36ea950a_XLДнями відбулось засідання комісії з конкурсного відбору соціальних проектів неурядових організацій, на якому  заслухали та проаналізували звіти минулорічних переможців щодо реалізації проектів, які стали переможцями конкурсу у 2018 році.
За словами заступника голови комісії, члена правління Громадської організації “Спілка ветеранів Східного фронту” Богдана Гаркуші, комісія заслухала інформацію про втілення на Черкащині 14 проектів-переможців. 
DSC_0325
Здебільшого це були проекти , спрямовані на навчання проектному менеджменту та підвищення громадянської активності; соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їх сімей на місцевому рівні; діяльність у сфері культури, туризму, популяризацію української мови і народних традицій; популяризацію екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання; сприяння становленню та розвитку дітей. Наразі на їх реалізацію спрямовано 950 тис. грн з обласного бюджету.
Голова комісії Олег Скалько повідомив про наступне засідання комісії 3 червня, на якому відберуть кращі проекти НУО у 2019 році. Результати конкурсного відбору матимемо 10 червня.
Нагадаємо, що обласний конкурс проводиться щороку з метою підтримки суспільно-корисної діяльності, направленої на вирішення чи пом’якшення соціальних проблем.DSC_0377
За інформацією Департаменту культури та взаємозвязків з громадськістю

 

Автор статті