Переможці обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають» презентували свої доробки

s48985108Історія кожної країни або народу є історією його героїв. Саме життєвому та бойовому шляху українських героїв була присвячена обласна учнівська конференція «Герої не вмирають», що відбулася напередодні Дня захисника України на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Конференція стала підсумком обласного військово-патріотичного конкурсу дослідницьких робіт «Герої не вмирають», який три року тому започаткував і проводить обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

s95229803Вітаючи присутніх, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський зазначив великий потенціал проведення таких конкурсів для виховання молоді.

– У цій роботі є глибокий зміст, адже наша земля багата постатями визначної мужності, – наголосив Валерій Данилевський. – Означена дослідницька робота започаткована для того, щоб у дітей формувався не лише патріотизм, але й воля, віра до перемоги, віра в те, що український народ – народ-переможець.

s98518497Принагідно Валерій Вікторович подякував учасникам АТО та волонтерам, які є морально-духовним прикладом для підростаючого покоління.

Учасник АТО, командир розвідувально-диверсійного відділення 131 розвідувального батальйону, сержант Микола Кривенко висловив вдячність учням-пошуковцям за їхній значний вклад у збереження пам’яті про захисників України, волонтерам – за постійну допомогу фронтовикам всім необхідним.А засновник фонду «Час надії», волонтер Лариса Когут розповіла про будні волонтерської роботи, продемонструвала світлини місць бойових дій, де побувала з волонтерською місією.

Протягом січня-червня 2016 року в рамках конкурсу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області пошуковими загонами проводилась робота з дослідження сторінок життя героїв минулих століть і сучасників, імена яких назавжди увійдуть до історії становлення та розвитку незалежної України. На конкурс надійшло 43 дослідницькі роботи учнів навчальних закладів області. Кращими визнано 8 з них. Переможці конкурсу презентували свої роботи на конференції.

s41012518 s72254310На завершення заходу відбулося нагородження переможців обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають» та їхніх наставників.

За інформаціює управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті