Перелік водних об’єктів, що виставлятимуть на земельні торги, поповнився

???????????????????????????????В облдержадміністрації погодили 9 клопотань суб’єктів господарювання області про включення водних об’єктів у комплексі із земельною ділянкою до складу тих, які виставлятимуться на земельні торги. Таке рішення прийняли під час засідання комісії ОДА з питань погодження надання в оренду водних об’єктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, які не входять до складу певного району. Нараду провів голова комісії, перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

Розглядали клопотання щодо об’єктів у Христинівському, Уманському, Маньківському, Золотоніському, Жашківському та інших районах регіону, межі яких сягають до декількох десятків гектарів. Декілька клопотань перенесли на наступне засідання комісії, зокрема після узгодження площ водних об’єктів; вивчення питань наявності в адміністративних межах відповідних районів об’єктів природно-заповідного фонду; приведення паспортів водного об’єкта у відповідність до технічної документації.

Нагадаємо, у питанні оренди водних об’єктів виникали певні труднощі, пов’язані з відсутністю чіткого механізму його вирішення, тому виникала соціальна напруга серед орендаторів. Це, у свою чергу, призводило до недотримання плати за оренду водних об’єктів. Питання зрушилось влітку минулого року, відколи почала працювати створена при ОДА комісія.

– Згідно з відповідним розпорядження облдержадміністрації управлінню агропромислового розвитку делеговані повноваження готувати документи, необхідні для передачі в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області, – пояснює Віталій Коваль, – та за рішенням комісії укладати й розривати договори оренди, виступати організаторами торгів із продажу права користування на умовах оренди водних об’єктів із земельними ділянками. На сьогодні обласна влада здійснила необхідні кроки та зняла напругу в питанні надання в оренду водних об’єктів.

Автор статті