Перед загрозою кримінальної відповідальності чоловік виявив таки бажання проходити військову службу

384
Жителю Драбова загрожувала кримінальна відповідальність за вчинення злочину, передбаченого ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК України, втім районний суд закрив кримінальне провадження у зв’язку зі зміною обставин.
У вересні минулого року, після медичного огляду та визнання придатним до військової служби, чоловік отримав повістку з вимогою з’явитися до військової частини для проходження військової служби за мобілізацією. У подальшому, прибувши до Драбівського районного військового комісаріату за викликом, він умисно, без поважних причин покинув територію установи та на військову службу не з’явився.
Крім того, порушник тимчасово змінив своє місце проживання та виїхав у м. Черкаси на заробітки.
У ході судового розгляду підсудний свою вину визнав і заявив клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності на підставі ст. 48 КК України, оскільки виявив бажання проходити військову службу і чекає на повістку для направлення до військової частини.
Рішенням суду клопотання підсудного задоволено.
Наразі він добровільно направлений до діючої частини Збройних сил для участі в антитерористичній операції на Сході України.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Автор статті