Пенсійний фонд на Черкащині та Союз учасників АТО уклали угоду про співпрацю

пфу атоУгоду про співпрацю між головним управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області та громадською організацією «Черкаський союз учасників АТО» підписали начальник головного управління Світлана Зінник та голова організації Олексій Колісник.

Мета  – об’єднання зусиль для покращення обслуговування та інформування учасників АТО й сімей загиблих воїнів у межах компетенції кожної сторони. Йдеться перш за все про роз’яснювальну роботу, а саме: на які пенсійні виплати постраждалі в збройному конфлікті можуть розраховувати, куди слід звертатися за їх оформленням, які документи й довідки збирати тощо.

– Ми разом служимо тим людям, які захищають нашу країну, і мусимо шанобливо й професійно ставитися до вирішення їхніх питань, всіляко полегшувати їх життя, – прокоментувала ініціативу укладання угоди Світлана Миколаївна.

Керівництво Черкаського Пенсійного фонду презентувало Олексію Коліснику довідник Мінсоцполітики, який дасть можливість більш мобільно вирішувати різні питання соціального захисту зазначених громадян у нашому суспільстві: чи то учасник АТО, який став інвалідом у випадку поранення, чи член сім’ї загиблого на Сході під час бойових дій.

Світлана Зінник поінформувала, що наразі пенсію по інвалідності в області отримує 21 учасник АТО, зокрема: два інваліди І групи, вісім – ІІ групи та одинадцять – ІІІ групи. Окрім цього, 97-ми жителям Черкащини, які мають статус членів сім’ї загиблого учасника АТО, призначено пенсію по втраті годувальника.

 

За інформацією Головного управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області

Автор статті