Педагоги спортивно-технічного профілю ділилися досвідом на обласному практикумі

b2ap3_large_IMG_6574На базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар-практикум педагогічних працівників спортивно-технічного профілю, інформує управління освіти  і науки Черкаської ОДА.

У заході взяли участь 27 керівників гуртків з міст Черкаси, Ватутіно, Драбів, Золотоноша, Тальне, Христинівка, Шпола, Умань, Чорнобай та села Мошни.

Директор Центру Павло Торба урочисто відкрив цьогорічний захід та підсумував роботу закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму у 2017-2018 навчальному році.b2ap3_large_IMG_6559

У рамках семінару методист, практичний психолог обласного центру практичної психології і соціальної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Тетяна Артеменко провела  тренінг на тему «Стратегія взаємодії в навчанні та особиста ефективність педагога».

У ході роботи всі керівники були розділені на секції відповідно до їхнього профілю. В організованих п’яти секціях – авіамоделювання, автомоделювання, судномоделювання, ракетомоделювання та повітряні змії, – для учасників проведені майстер-класи.

За круглим столом обговорили правила проведення змагань у 2019 році та внесли зміни до інформаційно-методичних матеріалів. Керівники гуртків ділилися досвідом використання нових матеріалів у виготовленні моделей та методиці підготовки спортсменів до змагань.

Робота обласного семінару була плідною та корисною, де присутні мали нагоду висловити свої пропозиції та провести фахову дискусію.

Автор статті