Педагог з Великобританії провела тренінг для вчителів англійської мови Черкащини

dsc_1119_(1)В обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся семінар на тему «Навчально-методичне забезпечення Jolly Phonics», який провела педагог з Великобританії Корал Джордж, сертифікований тренер за програмою раннього навчання англійській мові дітей молодшого віку.

Навчаючи малюків, Корал використовує навчально-методичне забезпечення Jolly Phonics і розповідає, що у дітей з’являється  інтерес  до вивчення мови вже після першого заняття. Корал співпрацює з різними педагогами, університетами та мовними школами світу. На даний час вона працює зі своєю командою тренерів, щоб допомогти освітянам Черкаської області опанувати новітні методики навчання читанню, говорінню та мовленню.

Як зазначає педагог із Великобританії, вивчення англійської мови у ранньому шкільному віці корисне всім дітям, оскільки воно позитивно впливає на розвиток пам’яті, уваги, мислення, уяви дитини, стимулює її загальні мовленнєві здібності, позитивно впливає на володіння рідною мовою. Особливо важливою є виховна і пізнавальна функція раннього вивчення іноземної мови, що проявляється в більш ранньому входженні дитини до загальнолюдської культури через спілкування новою для неї мовою.

dsc_1100Корал зазначає, що для молодших школярів зовнішні враження – це сильний відволікаючий фактор. Їм важко зосередитися на незрозумілому складному матеріалі. Їхня увага характеризується  малою стійкістю: вони можуть зосереджено займатися однією справою протягом 10 хвилин, тому роботу слід планувати з урахуванням психологічних здібностей дитини.

Задовольняючи потребу дитини гратися, перевтілюватись, рухатись, учитель забезпечує умови для вивчення іноземної мови, переконана Корал Джордж.

Варто відзначити, що 6 шкіл Черкаської області стали першими в Україні учасниками спільного англо-іспано-українського проекту раннього навчання англійській мові та починають пілотувати навчально-методичне забезпечення Jolly Phonics.

 

Автор статті