Патрульні Черкащини відзначили триріччя створення

_DSC0003Три роки з дня заснування святкує патрульна поліція Черкащини. З нагоди річниці кращих відзначили нагородами та грамотами. Долучився до вітань патрульних заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

_DSC0918 _DSC0995Дали старт роботі патрульній поліції 1 березня 2016 року. Тоді урочисто склали присягу більше 250 патрульних. Вони ж стали рушійною силою реформи поліції. Нині службу в лавах патрульної поліції несуть понад 400 осіб.

_DSC0923 _DSC0946 _DSC0972– Це ваш перший, хоча й невеличкий, ювілей, – зазначив посадовець, звертаючись до патрульних. – Свою службу ви несете з честю. Адеж бути патрульним –це не про фото із містянами у новій формі, а про їхній захист, збереження безпеки й правопорядку на вулицях Черкас, щоденний ризик і виснажливу роботу. Нині керівництво країни поклало на вас велику відповідальність та очікування. Ви і честь, і закон, і гідність нашої громади. Як обласна влада, ми допомагали й продовжуватимемо це робити. Торік спрямували кошти на забезпечення водного патруля. Так само готові підтримувати патрульних і надалі.

_DSC0938 _DSC0974 _DSC0976 _DSC0990Начальник Управління патрульної поліції в Черкаській області, старший лейтенант поліції Олександр Кокоба подякував заступнику за підтримку патрульних черкащини та висловив надію, що така плідна співпраця буде тривати.

_DSC0937_DSC0919 – Ці три роки стали для нас визначними, – відзначив очільник патрульної поліції області. – Хоч пройшло не так багато часу, але кожен набув певного досвіду за цей час, професійності. Приємно, що обласна влада бачить в нас той орган, який може захищати, дієво працювати в тих сферах, які є пріоритетними для кожного.

 

Автор статті