Патріотично налаштована молодь курсує містами України на Потязі Єднання

1Волонтери, студенти, громадські діячі та військові курсують нині містами України на Четвертому Потязі Єднання України «Труханівська Січ». Загалом близько 100 осіб. Учора вони прибули зі столиці до Черкащини. Зокрема відвідали Холодний Яр та інші історичні місця Чигиринщини. Організували тутешні екскурсійні поїздки обласна державна адміністрація та Чигиринська райдержадміністрація.

Мандруючи нині по містах нашої держави, молоді активісти налагоджують прямий діалог з однолітками. Все для того, аби залучити їх до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну.

3 2– Таку Акцію ініціювали волонтери та громадські діячі в межах реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності з метою піднесення патріотичного духу українців, а також популяризації національної культури, – розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. – Ми ж організували для них екскурсійні поїздки по святих місцях Чигиринщини, разом вшанували загиблих за незалежність крани в усі часи бійців. У Резиденції Св. Миколая гості отримали подарунки, які передадуть дітям та військовим в зоні АТО.

У подальшому молоді люди відвідають Дніпро, Запоріжжя, Волноваху, Маріуполь, Херсон та інші міста. Це експеримент комунікацій серед різних верств населення з метою розв’язання хоча б кількох гострих питань нашої країни, зокрема, під час історичних, культурологічних та соціальних диспутів.

7 5Спеціальний поїзд 918/917 подорожуватиме з 12 по 22 грудня, а оскільки курсуватиме напередодні новорічних свят – цього разу має назву «Різдвяний поїзд Святого Миколая».

Відповідно до графіка 13 грудня Потяг зустрічатимуть мешканці Дніпра, 14 грудня – Запоріжжя, 15 грудня – Волновахи, 16 грудня – Маріуполя, 17 грудня – Бердянська, 18 грудня –  Генічеська, 19 грудня – Херсона та Миколаєва, 21 грудня – Одеси. З Одеси Потяг повернеться до столиці 22 грудня.

6 4Укрзалізниця вже вчетверте надає потяг для активістів патріотичного руху. Нагадаємо, перший агітаційний поїзд «Труханівська Січ» з Києва на схід України відправився 20 квітня цього року. Другий волонтерський поїзд курсував з 21 по 26 травня 2016 з Києва до міст Луганської області, а третій – подорожував з Києва до західних міст України з 20 жовтня по 6 листопада 2016 року.

Автор статті