Пам’ятник Небесній Сотні та загиблим героям АТО відкрили на Чорнобаївщині

??????????У Чорнобаї до Дня Героїв Небесної Сотні відкрили пам’ятний знак «Борцям за волю України» на честь героїв, які загинули у кривавих подіях під час Революції Гідності та бійців, що віддали своє життя у ході антитерористичної операції на Східних кордонах України. Про це інформують в Чорнобаївській РДА.

Пам’ятний знак «Борцям за волю України» виготовлено з граніту та міді. Його автор – Петро Лантух. Основу знаку складає малий тризуб, який виготовлений з гранітного каменю різних кольорів: червоного, зеленого та сірого. Доповнює композицію знаку птах фенікс – символ безсмертя та відродження, який розправивши крила злітає в вись.

??????????– Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої країни. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього, – звернулася до присутніх заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик. – Ми, українці, прагнемо й надалі розбудовувати власну країну, яка, пройшовши крізь полум’я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії, достойного європейського життя.

??????????Усі присутні хвилиною мовчання вшанування героїв, котрі загинули за світле майбутнє України та поклали квіти до пам’ятного знаку, а молодь випустила в небо жовті та блакитні повітряні кульки з власноруч виготовленими паперовими ангелами-охоронцями.

Автор статті