Освітяни, студенти та науковці можуть пройти безкоштовні курси англійської мови за інноваційною технологією

8f29d94-maxkabakov-depositphotosМіністерство освіти і науки України та Соціальний проект «Lingva.Skills» пропонують освітянам, студентам та науковцям пройти безкоштовні курси англійської мови за інноваційною технологією.

Вчора в Укрінформі відбулась прес-конференція, на якій презентували он-лайн платформа з вивчення іноземних мов – «Lingva.Skills». За словами авторів проекту, специфіка запропонованої методики полягає в активному використанні мови та постійному тренуванні як вже засвоєного раніше матеріалу, так і нового з урахуванням психологічних аспектів навчання.

Як відзначив Перший заступник Міністра освіти і науки Володимир Ковтунець,  співпраця відомства і проекту відбувається в рамках року англійської мови, але не обмежується короткостроковими завданнями. Він зазначив, що вільне володіння однією з іноземних мов має стати освітнім стандартом.

– Міністерство твердо стоїть на позиції, що мовна кваліфікація, рівень мовної грамотності в іноземних мовах – повинні стати обов`язковим елементом освітніх стандартів, елементом освітньої кваліфікації, – запевнив Володимир Ковтунець. На його думку, випускники третього рівня освіти – аспіранти – повинні володіти принаймні англійською мовою не нижче рівня В2.

БезымянныйНагадаємо, що навчання у проекті безкоштовне. Для участі в ньому потрібно сформувати колективну заявку від організації та подати дані про всіх бажаючих навчатися. Таким чином, зареєструватися у проекті може колектив будь-якої школи, освітньої чи наукової установи. Навчатися можна в будь-який час. Зараз можна пройти рівні  А1 – А2. З нового року будуть доступні рівні В1 и В2. Крім того, за словами розробників, зараз опрацьовується можливість впровадження вивчення за допомогою проекту інших іноземних мов.

Автор статті