Освітяни Черкаського району здобули перемогу на міжнародній виставці

IMG_365317-19 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася VІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016» та ІІІ Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2016».

Ця виставка стала широкомасштабним заходом у галузі освіти, в якому взяли участь не тільки представники українських навчальних закладів, установ, виробники і постачальники засобів навчання, видавництва, але й освітяни Польщі, Словаччини, Чехії, Литви, Естонії, Молдови, Німеччини, Франції тощо.

На виставці презентовано нові досягнення національної освіти в реформуванні галузі та досвід інтеграції до європейського освітнього простору.

Освітянську галузь Черкаського району представляв методичний кабінет відділу освіти Черкаської райдержадміністрації. Черкаські учасники заходу презентували роботу «Інновації в розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у контексті реалізації Національної стратегії розвитку освіти на період до 2021 року», яку відзначено дипломом та срібною медаллю.

За інформацією Черкаської районної адміністрації

Автор статті