Освітяни Черкащини відвідали інноваційний навчальний заклад на Полтавщині

81001307З метою обміну досвідом делегація освітян Черкащини відвідала Горішньоплавнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права на Полтавщині, повідомляють в управлінні освіти  інауки Черкаської ОДА. Заклад працює над проблемою створення інноваційної моделі сучасного навчального закладу, спрямованого на формування всебічно розвиненої особистості шляхом упровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

Участь у поїздці взяли заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна та керівники інноваційних навчальних закладів Черкащини, де реалізується проект «Покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини в рамках Концепції нового освітнього простору».82412700

На початку зустрічі гостей з Черкащини привітала завідувач міським методичним кабінетом м. Горішні Плавні Світлана Негода, яка розповіла про стан справ у освітній галузі міста, означила прогресивні методики інноваційної роботи та методичного супроводу.

Директор приймаючої школи Наталія Тягай висвітлила напрямки діяльності навчального закладу, представила напрацювання колективу, познайомила з педагогічними працівниками. За останні 5 років контингент школи збільшився на 200 осіб, наразі тут навчаються 750 учнів. Стратегічне планування управління навчальним закладом здійснюється за напрямками: розвиток освітніх послуг та підвищення якості освіти; створення умов для розвитку творчості кожного учня; створення комфортних умов навчання та перебування у закладі; запровадження інновацій: робототехніка, проектні технології, інформаційні технології, створення інформаційного простору закладу; державно-громадське управління навчальним закладом; формування та розвиток критичного мислення.

У рамках екскурсії навчальним закладом педагоги з Черкащини ознайомилися з роботою 3D кінотеатру з супутниковим телебаченням та системою кондиціонування, де учні мають нагоду поглибити свої знання за допомогою перегляду цікавих відеоматеріалів, долучаються до відео-конференцій в режимі он-лайн тощо.

На завершення зустрічі, дякуючи колективу навчального закладу за гостинність, Оксана Сімушіна наголосила на важливості проведення подібних заходів: «Приємно вражені від перебування та спілкування у вашому навчальному закладі. На зустріч з вами приїхали творчі директори Черкащини, які  так само як і ви вболівають за справу. Вважаю, що якщо є такі люди, то справа буде розвиватися. Ми завжди відкриті до співпраці та обміну досвідом, що слугуватиме розвитку галузі. Пам’ятайте: ви маєте друзів на Черкащині, які готові з радістю вас вітати у своїх навчальних закладах». Принагідно, на знак вдячності за  гостинність господарям школи, було вручено подарунки від освітян Черкащини.08956916

Автор статті