Освітяни Черкащини ознайомилися з діяльністю Новопечерської школи міста Києва

на головну

У рамках реалізації інноваційного пілотного проекту розвитку освітньої галузі «Школа майбутнього», що базується на сучасних теоретичних положеннях і концепціях новітньої вітчизняної та зарубіжної педагогіки, 11 керівників навчальних закладів Черкаської області, які планують долучитися до проекту, нещодавно взяли участь у презентації інноваційної моделі навчально-виховного комплексу «Школа майбутнього», що відбулася 7 жовтня 2015 року на базі Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

З метою вивчення передового педагогічного досвіду та практик сучасного новаторського навчального закладу, 12 листопада делегація освітян Черкащини у складі заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксани Сімушіної, ректора Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталії Чепурної та директора Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Ірини Топчій, завітала до Новопечерської школи міста Києва, яку називають школою ХХІ століття.

8

У рамках зустрічі з директором київської школи Іреною Корбабіч-Путко та педагогічним колективом навчального закладу освітяни з Черкащини ознайомилися з матеріально-технічною, методичною базою школи, структурою та кадровим забезпеченням.

Особливий інтерес у гостей викликала навчально-виховна система, адже Новопечерська школа – це новітній заклад освіти. Тут викладають вчителі, тренери та психологи, які формують у дитини європейський світогляд із національною свідомістю. З першого класу учні навчаються поважати одне одного, ефективно співпрацювати в колективі та розвивають індивідуальні здібності. Новопечерська школа навчає дітей за українською програмою освіти у поєднанні з провідними світовими методиками викладання. Над навчальним планом школи працювали фахівці з Канади, Нідерландів та Британії, які запропонували освітню модель для розвитку індивідуальних здібності кожної дитини та впровадження ранньої профорієнтації.

13

До послуг вихованців навчального закладу сучасна інфраструктура: музична студія, басейн, художня студія, професійна танцювальна зала, спортивна зала, відкритий спортивний стадіон, гончарна майстерня і, звісно ж, по-сучасному обладнані класи з мультимедійним забезпеченням.

Як розповідає керівник столичного навчального закладу, мета Новопечерської школи – розвиток таланту дитини, надання кожному учневі всіх можливостей стати успішною і щасливою людиною.

4

Набутий новий досвід під час перебування в Новопечерській школі надасть поштовх інноваційній новітній діяльності у галузі освіти Черкащини.

Протягом зустрічі освітяни досягли порозуміння щодо подальшої співпраці. Так, зокрема, навесні наступного року черкащани чекають до себе в гості педагогів Новопечерської школи.

 

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті