«Освітянське» розпорядження голови Катеринопільської РДА всебічно проаналізують фахівці, – очільник області

20160415_105823Ліквідація відділу освіти Катеринопільської РДА не призведе до порушення трудових прав освітян район. Такий висновок юристів Черкаської ОДА. Тепер відповідне розпорядження керівниці району Ольги Ніколенко всебічно проаналізують й інші профільні фахівці. Це під час круглого столу за участі представників низки профспілкових організацій запропонував голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Нині в Катеринопільській РДА триває оптимізація. Серед іншого там вирішили ліквідувати відділ освіти. Натомість створять відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту. Як пояснюють у райдержадміністрації, все задля ефективного використання бюджетних коштів і продуктивнішої роботи структурного підрозділу. Такі зміни продиктовані й утворенням у районі вже двох об’єднаних територіальних громад. Водночас серед освітян району, опісля розпорядження голови РДА про ліквідацію відділу освіти, пішов поголос, що через це вони нібито втратять роботу або ж матимуть інші клопоти.

12540812_929701517137144_3900685830797265109_n– Вважаю, що цей конфлікт у районі зараз штучно підігрівається зацікавленими особами, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І оцінку їхнім діям ми теж надамо. Це питання потребує максимальної виваженості від усіх і оперування лише фактами та законами. Із профспілчанами ми домовилися, що ще низка служб за своїм профілем надасть висновки про те, чи є якісь ризики від ліквідації райвідділу освіти. Це щоби більше не виникало жодних питань. Також ми звернемося по роз’яснення до профільного міністерства. Якщо буде виявлена хоч одна загроза для звичайного вчителя, то в це розпорядження будуть внесені зміни. Але треба розуміти: оптимізація структури райдержадміністрації неминуча. Ми вже це зробили в облдержадміністрації задля ефективного управління.

Нагадаємо, голова Катеринопільської РДА продовжила термін ліквідаційної процедури відділу освіти до кінця навчального року, щоби жодні формальності не завадили завершити його успішно.

Автор статті