Освітяни діляться досвідом упровадження якісного та безпечного харчування

У рамках реалізації обласного пілотного проєкту «Дітям Черкащини – якісне, безпечне харчування» для керівників органів управління освітою, директорів пілотних шкіл, кухарів Драбівської, Іваньківської, Чигиринської ОТГ, проведено ознайомлення з досвідом впровадження здорового харчування на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28
ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області та опорного навчального закладу «Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.

Під час ознайомлення були обговорені питання впровадження різних типів меню (меню на вибір, багатопрофільне меню, меню за збірником Є. Клопотенка). У відвіданих закладах освіти оновлене як меню, так і харчоблоки їдалень, обідні зали. Відвідувачі ознайомились із системою «Юніор», яка дає можливість не тільки оплачувати дітям обіди, але і батькам контролювати витрати дитини.

Зустріч була інформативною, представники громад переконалися, що впровадження принципів безпечного та якісного харчування у закладах освіти можливе. Колеги відмітили креативний і творчий підхід в оформленні обідніх залів, які створюють позитивний настрій у дітей, що покращує апетит а отже і здоровʼя.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті