Освітян Черкащини привітали з професійним святом

на гол

Сотні квітів, посмішок та слів подяки – тим, хто виховує покоління справжніх українців, дає знання й торує дорогу в майбутнє. І все це – освітянам Черкащини. Сьогодні вони напередодні свого професійного свята зібрались в обласній філармонії, приїздивши сюди з усіх куточків нашого регіону.

Працівників освітньої галузі привітав від імені голови обласної адміністрації Юрія Ткаченка його заступник – керівник апарату Віталій Коваль.

16

– За досягненнями ваших вихованців ми бачимо, як вдало ви виконуєте свою роботу, – звернувся до викладачів Віталій Володимирович. – Приємно чути, як черкаські школярі здобувають найвищі бали за результатами ЗНО чи, приміром, про нові розробки черкаських студентів. Новий час вимагає нових підходів в освіті і я дякую вам за новації, які ми спільно впроваджуємо. Зокрема, в 4-х школах області вже вивчають робототехніку, Шевченкознавство, на черзі – краще вивчення новітніх технологій. Й для цього ми співпрацюємо з місцевими IT-шниками. Сучасні діти – дуже розвинуті, тож ми маємо докладати максимум зусиль, щоб бути на крок попереду. І саме освітня галузь є одним із пріоритетів політики Президента України Петра Порошенка. Адже ми всі розуміємо – від того, як ми виховаємо наших дітей, залежить майбутнє України.

Наприкінці Віталій Володимирович наголосив: «Ви виховуєте патріотів, справжніх українців. І це відчувається в кожній вашій розробці, в кожному вчинку. А протягом останніх півтора роки ми разом із вами довели всьому світу, що насправді ми – велика нація українців, яка  має право на власну гідну історію. Бо саме освітяни закладають підґрунтя нашої величі».

в текст

Працівників освіти привітала голова обласної ради Валентина Коваленко, а також директор Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

За словами керівника Департаменту, педагогічні працівники, не дивлячись на складну ситуацію в країні та виклики сьогодення, досягли значних здобутків. Учні Черкащини займають провідні місця під час предметних олімпіад і конкурсу-захисту МАН. Цьогоріч 56 учнів показали максимальний результат на зовнішньо-незалежному оцінюванні, що втричі перевищує показник минулого року. А ось галузь професійно-технічної освіти дала понад 4 тисячі кваліфікованих робітників, які працевлаштовані. Окрім того, маємо прекрасних педагогів та науковців, які гідно представляють Черкащину на різних конкурсах та в проектах.

Директор Шполянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5, вчитель фізики і математики Світлана Сотник із дитинства мріяла стати вчителем і ось вже понад 30 років працює в освітній галузі, навчаючи дітей 5-11 класів. Нині ж, за словами пані Світлани, семеро випускників її школи та четверо батьків перебувають в зоні АТО, а в навчальному закладі навчається троє переселенців зі Сходу. Керівниця закладу каже, що учні, зважаючи на ситуацію в країні, дуже змінюються і це помітно. Змінюється і світогляд батьків і дітей, які прибули зі східних регіонів.

– Ми ж, у свою чергу, протягом двох останніх років практично змінили курс виховної роботи в школі, – поділилась думкою Світлана Сотник. – Наразі багато уваги приділяємо вихованню патріотизму в дітях, зокрема виховуємо в них любов до нашої країни.

4

За багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління освітян нагородили відзнаками та  почесними грамотами.

 

Автор статті