Останні дні деклараційної кампанії – 2017

preview1Черкащанам, які зобов’язані подати декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік, слід поквапитися та скласти декларації та визначити зобов’язання з ПДФО та військового збору за звітний рік. Про це нагадують в ГУ ДФС у Черкаській області.

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області державні податкові інспекції області отримали і обробили майже 15 тисяч декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 425,5 млн грн. До сплати за поданими деклараціями підлягає 18,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,2 млн грн військового збору. Податкова знижка до повернення склала 3 млн грн.

Порівняно з минулорічною деклараційною кампанією на 1,7 тисяч збільшилась кількість поданих декларацій та на 2,3 млн грн більша за минулорічну сума задекларованого до сплати ПДФО.

Також, наразі задекларували понадмільйонні статки 8 жителів області, загальна сума їх минулорічного доходу в деклараціях складає 47,8 млн грн.

Як відмітили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб, нині невисока явка декларантів. До 3 травня очікується отримати і обробити близько 28 тисяч декларацій. Зараз є тільки половина.

До завершення кампанії декларування громадян залишились кілька днів. Останній день прийому декларацій від громадян та самозайнятих осіб – 3 травня включно. Для забезпечення своєчасного подання декларантами звітності  організовано  чергування працівників фіскальної служби у центрах обслуговування платників у вихідні і святкові дні. Для зручності декларантів ЦОПи працюватимуть 29 квітня та 2 травня. Втім набагато зручнішим є заповнення декларації в режимі он-лайн через Електронний кабінет платника. Для цього достатньо мати ключ цифрового підпису.

Автор статті