Осіння інвентаризація: лісівники звітують про результати лісокультурної кампанії

8Лісові розсадники, шкільні відділення та новорічні ялинки – лісівники Черкащини підбивають підсумки цьогорічної лісокультурної кампанії. Перші результати осінньої інвентаризації лісових розсадників, шкільних відділень та плантацій новорічних ялинок свідчать про виконання поставлених завдань, повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У лісових розсадниках держлісгоспів Черкащини вирощено 10,2 млн шт. сіянців основних лісоутворюючих порід. З них 7,3 млн. – сіянці сосни звичайної, 2,4 млн – дуба звичайного, 170 тис. – дуба червоного, 85 тис. – акації та 70 тис. – горіха чорного. Цього посадкового матеріалу цілком достатньо для якісного та своєчасного проведення лісокультурних робіт в наступному році.

Вирощено 132 тис. саджанців декоративних рослин, які реалізовуються населенню, установам та організаціям для здійснення озеленення.

На спеціально відведених плантаціях зростає 136 тис. новорічних сосен та ялинок. З них будуть запропоновані для реалізації 87 тис. дерев, висота яких становить понад 0,7 метра.

Автор статті