ОСББ-учасникам програми теплих кредитів держава відшкодовує частину витрат на енергоефективні заходи

thumb-newsDocument-564x376-14e3Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до урядової програми теплих кредитів, інформує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Попит на програму з боку ОСББ стабільний і з початком літа, ідеального періоду для проведення робіт, він лише зростатиме.

– Завдяки тому, що Агентство постійно співпрацює з місцевими органами влади та стимулює їх приймати місцеві програми здешевлення теплих кредитів, ОСББ мають нагоду отримати подвійне та навіть потрійне відшкодування своїх витрат. Іншими словами, окрім державної компенсації від 40% до 70%  суми «теплого» кредиту, ОСББ можуть одержати з місцевих бюджетів відшкодування відсоткової ставки або ще частини суми кредиту, – пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

З початку дії програми нею скористалося 800 ОСББ з різних регіонів України, які залучили на термомодернізацію багатоповерхівок більше 105 млн гривень.

Автор статті