Органи соціального захисту Черкащини привернули увагу громадськості до дітей з вадами здоров’я

IMG_6783Піснями, танцями та подарунками розпочався Міжнародний день захисту дітей для 40 вихованців територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району. Діткам з обмеженими можливостями у цей день гостинно відчинив свої двері дитячий розважальний центр «Smile», у якому й проходили урочистості та святковий концерт, а опісля діти змогли досхочу награтися з аніматорами та пригоститись солодощами.

Свято відбулося за сприяння представників влади та меценатів. Всі без виключення концертні номери та хореографічні композиції виконували діти – вихованці терцентру. Окрім того, у планах цієї соціальної установи – найближчими днями  організувати випускний бал для 20 дітей з обмеженими можливостями груп денного перебування відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів та провести благодійний захід за участю аматорського театру «Яблуко».

IMG_6799Цього ж дня справжнє казкове дійство отримала й малеча села Сагунівка Черкаського району. Діти сільського дитячого садочку та школярі початкової школи завітали на святковий концерт та отримали привітання від гостей свята – директора департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслана Чикала, голови районної ради Олексія Собка, заступника голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Рух за рівні можливості» Ольги Журавльової та інших.

IMG_6798- В нашій області зараз живуть тисячі дітей, що переселились зі Сходу, також є багато дітей з вадами здоров’я, – зазначив у своєму виступі Руслан Олександрович, – а тому ми повинні робити все можливе, аби ці діти росли й розвивались так, як і інші, не відчували дискомфорту. Це свято покликане ще раз привернути увагу дорослих до дітей, що потребують їхньої підтримки уваги й турботи.

Сільський голова Сагунівки Ірина Бодяненко побажала малечі здоров’я, успіхів у навчанні та гарно провести літні канікули. Діти отримали подарунки та солодощі від організаторів свята й меценатів.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Автор статті