Організацію жнив обговорили на Чорнобаївщині

DSCN3789Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко з робочим візитом побував у Чорнобаївському районі. Тут за його участі на нараді з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Чорнобаївщини розглянули стан підготовки до жнив та недопущення конфліктних ситуацій у їхньому ході.

Заступник очільника області закцентував увагу на питанні попередження та недопущення виникнення конфліктних ситуацій під час цьогорічного збору урожаю. Він додав, що це питання на особливому контролі у голови ОДА Юрія Ткаченка та закликав керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району до взаєморозуміння у вирішенні проблемних питань.

– На території Чорнобаївського району протягом останніх двох років часто траплялися, приміром, конфлікти щодо виділення земельних ділянок, термін дії договору по яких закінчився, – зазначив посадовець. – Тож торік, аби не допустити та вчасно врегулювати конфлікти, які могли виникнути при зборі врожаю, створили відповідну робочу групу. Тоді вдалося безпроблемно врегулювати конфлікт між місцевими підприємствами щодо використання ними земельних ділянок та збору врожаю. Цього року варто провести збір урожаю організовано, діяти на випередження та не допустити можливих конфліктів.

 

Автор статті