Організацію літньої оздоровчої кампанії обговорили освітяни області

b2ap3_large_DSC01481На базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася нарада спеціалістів та методистів методичних служб органів управління освітою області, а також начальників пришкільних таборів відпочинку інтернатних закладів освіти, з питань організації літньої оздоровчої кампанії 2019 року.

Нараду відкрила заступник начальника відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Шевченко.

Питання нормативно-правового забезпечення літньої оздоровчої кампанії висвітлила головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Євгенія Савченко. З вимогами чинного законодавства України до організації діяльності закладів оздоровлення і відпочинку у частині дотримання правил протипожежної безпеки познайомили начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Черкаській області Олексій Бормотов та провідний інспектор Управління ДСНС Сергій Гладун.

b2ap3_large_DSC01461

Головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Тетяна Рибак розповіла учасникам наради про основні санітарно-гігієнічні та протиепідемічні вимоги до організації діяльності літніх таборів відпочинку та оздоровлення. Про особливості та порядок складання звітів державного статистичного спостереження про оздоровлення доповіла начальник відділу обробки даних статистики послуг та населення Головного управління статистики Надія Звягіна. Головний спеціаліст відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації Лариса Стрижак довела до відома учасників наради вимоги щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності дітей та охорони праці в умовах функціонування закладу оздоровлення та відпочинку.

На завершення наради заступник начальника відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Шевченко зупинилася на основних особливостях роботи пришкільних таборів відпочинку, підвела підсумки наради та поставила чіткі завдання перед організаторами літньої оздоровчої кампанії щодо належної підготовки та проведення оздоровлення школярів.

Учасники наради мали змогу почути відповіді на нагальні питання щодо своєї роботи.

Автор статті