Опорні школи – фундамент нової системи освіти, – Віталій Коваль

IMG_9831Опорні школи забезпечать якість освіти та її доступність, а також підвищать ефективність використання ресурсів – наголосив під час обласної серпневої конференції педагогічних працівників перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. У цілому в області планують створити 27 опорних шкіл.

– Опорні школи – це зміни, які стосуються учнів середніх та старших класів, – підкреслив Віталій Коваль. – Початкова ж школа й надалі лишатиметься в усіх населених пунктах максимально доступною за принципом «ближче до дітей та батьків». Середня ж та старша школа має бути там, де є необхідні фахівці та матеріально-технічне обладнання для втілення завдань сучасних освітніх технологій.

За словами першого заступника, цього року розподілено майже 8 млн грн на оснащення опорних закладів сучасною матеріально-технічною базою. До кінця року планують придбати додатково 5 шкільних наборів LEGO для розвитку в дітях творчих та математичних здібностей, а також придбати 4 лінгафонні кабінети.???????????????????????????????

 

Автор статті