Оперативники виявили 42 «тяжких» кримінальних правопорушення

до_першого_ДФСЦього року за результатами розгляду двох кримінальних проваджень судовими органами винесено два обвинувальні вироки та притягнуто до кримінальної відповідальності чотирьох осіб. Загалом з початку року за матеріалами оперативних підрозділів фіскальної служби області внесено до Єдиного реєстру досудових рішень  61 кримінальне правопорушення, з яких 42 (або 69%)  – категорії «тяжких та особливо тяжких».

Так, вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси одну особу визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень з обмеженням до двох років та з іспитовим терміном два роки, проте громадянина звільнено від відбування покарання у зв’язку з амністією. Ще трьох учасників організованої групи засуджено за вчинення кримінального правопорушення та призначено учасникам групи покарання у вигляді накладення штрафних санкцій у розмірі 51 тис грн. кожному з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення орієнтовною вартістю 1,5 млн грн. Загалом, відшкодовано збитків по кримінальних провадженнях на загальну суму 4 млн 667,1 тис грн.

Крім того, за 8 місяців за втручання оперативних органів припинили роботу три підпільні цехи з незаконного виробництва лікеро-горілчаної продукції та два з виробництва паливно-мастильних матеріалів.З незаконного обігу вилучили підакцизних товарів на суму 11 млн 855 тис грн..

 

 

За інформацією прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті