Оперативники податкової інспекції Черкас виявили 35 правопорушень пов’язаних з ухиленням від сплати податків

ДПI

За результатами роботи оперативного управління Державної податкової інспекції Черкас з початку року виявлено 35 правопорушень за ознаками ухилення від сплати податків, з них 27 правопорушень пов’язані з ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах. Про це інформують в ДПІ у м. Черкаси.

Зокрема, виявлено 11 правопорушень  за фактами розкрадання коштів у сфері бюджетних закупівель: 4 – за розкрадання у великих розмірах та 7 – за розкрадання в особливо великих розмірах. Ще 8 проваджень порушено за фактами незаконного виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, 2 – за ознаками легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Від початку року виявлено 3 факти безпідставної заявки до відшкодування сум ПДВ.

– У цілому, за матеріалами співробітників оперативного управління до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 57 кримінальних проваджень, 79% з яких відносяться до категорії «тяжкі», – повідомив начальник оперативного управління Олександр Кужим.

Він додав, що у рамках проведення операцій «Урожай-2015», за матеріалами оперативного управління податкової інспекції, на початку грудня 2015 року слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області розпочали кримінальне провадження, щодо суб’єкта господарювання, який ухилився від сплати податків до бюджету на суму більше 3 млн грн.

Автор статті