Опалювальний сезон в області проходить стабільно

top-photo

На цьому під час сьогоднішньої координаційної наради наголосив заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Липкань. Він зауважив, що станом на сьогодні всі об’єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери області опалюються стовідсотково.

В області нині працює 161 котельня, опалюється 628 шкіл, 422 дошкільні заклади освіти, 789 закладів охорони здоров’я та 14 стаціонарних закладів соціального захисту населення та майже 3,6 тисячі житлових будинків. За словами Андрія Липканя, для роботи котелень створено необхідний резерв палива з оптимальним заповненням резервних ємностей та вугільних складів.

– На випадок відключення електропостачання, приміром, у лікарнях, дитячих садках, школах, інтернатах чи закладах соціальної сфери підготовлено 53 пересувних та 12 стаціонарних електростанцій, – зазначив Андрій Борисович.

Він також звернув увагу на те, що підприємства комунальної теплоенергетики області мають підтверджені планові ліміти споживання природного газу на січень 2016 року (крім ТОВ «Сміла Енергоінвест» та Чорнобаївського КПТМ). Загалом же в області використання газу не перевищує виділених теплогенеруючим підприємствам та організаціям обсягів.

– На Черкащині достатньо низький рівень забезпеченості житлових будинків побудинковими приладами обліку тепла, – зауважив Андрій Липкань. – Тож варто, аби в районах та містах області до інвестиційних програм підприємств теплоенергетики були включені заходи зі встановлення лічильників тепла на будинок. Ті ж підприємства, що не є ліцензіатами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, мають в 3-х місячний термін погодити програми підприємств в органах місцевої влади.

 

Автор статті