Оголошується конкурс для вчителів англійської мови на участь у Програмі «Вчителі англійської мови – агенти змін».

small_information_items_3792

18 листопада 2015 стартувала Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін»,  розроблена спільними зусиллями Британскої Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking».

 

Мета

Програма спрямована на:

покращення якості викладання англійської мови в Україні;

підготовку тренерів з англійської мови, які будуть надавати  методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.

 

Місце проведення

Перший етап проекту реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської,  Херсонської областей та м.Києві.

З 7 областей-участників проекту буде відібрано по 1 вчителю з кожного району області.

У місті Києві буде відібрано по 1 вчителю з кожного району міста. Загалом буде підготовано до 170 тренерів з англійської мови.

 

Другий етап передбачає покриття всіх регіонів України.

 

Дати проведення

1-ий тренінг відбудеться з 21 лютого по 26 лютого 2015 р. (включно) метою якого є вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови.

Під час тренінгу будуть визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні 2016 року.

 

Подача заяв та зарахування до програми

Заявки подаються онлайн: https://docs.google.com/forms/d/1Ze1tUIR3ClhFI1c0atEfbWjuoVEKhLMyE2iCSAWdsho/viewform?c=0&w=1

 

Вимоги до кандидатів

педагогічний стаж не менше 5 років у середній школі;

підтвердження професійного розвитку за останні 2 роки (участь у конференціях, круглих столах, онлайн курсах, зимових школах, творчих майстернях і т.н.;

бажання та вміння проводити семінари, спостерігати за уроками з метою надання  методичної допомоги вчителям англійської мови в районних центрах області. Відібрані вчителі повинні будуть провести тренінги для щонайменше 20-ти вчителів у своєму районі.

 

Строки реалізації Програми: листопад 2015 – грудень 2016 року

Плата за участь у конкурсі і Програмі: відсутня

Всі витрати на проведення тренігів відшкодовуються партнерами Програми.

Після проходження тренінгу із вдосконалення професійної майстерності вчителя, тренінгу тренера та отримання сертифікату тренера, передбачена фінансова підтримка у розмірі 2000 грн/місяць з вересня по грудень 2016, яку забезпечує вчителям благодійний Фонд Петра Порошенка, за роботу в якості тренера щодо надання методичної допомоги вчителям англійської мови.

 

Останній день подачі заявок – 15 грудня 2015 року.

Успішні кандидати отримають лист-підтвердження між 15 та 22 січня 2016 року.

Cherkassy PAKHOMOVA Tatiana 066-454-70-21 pakhomova-family@mail.ru

Автор статті