Оголошено прийом заявок для участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Трахтемирів: історія та сучасність»

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Черкаська обласна державна адміністрація, Інститут історії України НАН України, Українська академія історичних наук, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів» та Громадська організація «Об’єднання бійців реформаторів» запрошують на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Трахтемирів: історія та сучасність». Про це повідомляють на офіційній сторінці Державного історико-культурного заповідник « Трахтемирів» .
Мета заходу – довести на науковому рівні історичне значення Трахтемирівського півострова та його вплив на формування державотворчих процесів України з найдавніших часів до сьогодення, сприяти відродженню цієї національної Святині, введення Заповідника в коло об’єктів служіння Україні й українцям та інтеграція його в світовий історико-культурний простір.
Конференція відбудеться 20-21 вересня на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, за адресою – м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81.
Проведення пленарного та секційних засідань заплановано на 20 вересня в приміщенні університету. Для обговорення організатори заходу запропонували наступні питання:
-  Історія, історіографія та археологія Трахтемирівської землі;
- Трахтемирів доби Козаччини;
- Трахтемирів сучасний: проблеми та пошук шляхів їх вирішення;
-  Актуальні питання в діяльності музейних закладів та заповідників.
21 вересня відбудеться виїзне засідання на території Державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів».
Бажаючі долучитися до заходу мають змогу надіслати заявки на участь у конференції та матеріали до 20 серпня 2018 року в електронному варіанті за адресами: trahtemirov1994@ukr.net або telizhenko.taras@gmail.com.
За умови, якщо тема доповіді буде внесена в програму конференції, оргкомітет до 10 вересня 2018 року надішле персональне запрошення автору електронною поштою за вказаною ним адресою.

Довідки за телефонами:

067 470 50 80 – Теліженко Тарас Миколайович
096 468 44 54 – Воропай Ірина Валеріївна

Додаток 1
Заявка учасника конференції

–  Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю)

–  Місце роботи та посада (повністю)

– Науковий ступінь та вчене звання

– Контактні телефони та електронна адреса

– Тема доповіді чи повідомлення

– Тематичний напрямок, за яким плануєте взяти участь

– Чи потрібні технічні засоби (якщо так, то які) для демонстрації ілюстративного матеріалу.

Участь у конференції безкоштовна. Проживання та харчування учасників конференції – за рахунок організаторів заходу.

Додатково:
Матеріали доповідей подавати обсягом до 10 сторінок, набраних на комп’ютері в текстовому редакторі WORD, кегель ─ 14, інтервал ─ 1,5, посилання на джерела в тексті подавати у квадратних дужках. Перша цифра в дужках вказує номер за переліком посилань, що даються згідно з порядком їх появи в тексті. Після коми дається друга цифра, яка відповідає номеру сторінки використаного наукового джерела чи аркуша архівної справи.
Перелік посилань – у розділі «Література». Рисунки та таблиці подаються окремим файлом з позширеннямTIFабо JPEG.
Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції за рахунок організатора заходу.
Робоча мова конференції – українська.
Не вичитані та виконані з порушенням вищеназваних вимог матеріали не розглядатимуться.
При заповненні заявки Ви автоматично надаєте згоду на використання оргкомітетом Вашої персональної інформації (перші чотири позиції заявки) винятково для потреб проведення конференції.

Автор статті