Оголошення орендодавця – РВ ФДМУ по Черкаській області про намір передати в оренду об’єкт державного майна, щодо якого надійшла заява

Пропонуються нежитлові приміщення будівлі цеху ПКК, будівля механічної майстерні та частина будівлі котельні промбази площею 2 036,4 м² за адресою: Черкаська обл., Кам’янський р-н, с. Косарі, вул. Київська, 9. Мета використання – розміщення лісопильного та стругального виробництво (інше використання).

Оголошення про намір передати в оренду зазначений об’єкт опубліковано у газеті “Відомості приватизації” від 21.09.2015 р. № 38 (887). Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошень за адресою: бул. Шевченка, 205, кімн. 307, м. Черкаси, РВ ФДМУ по Черкаській області.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

За консультаціями звертатись за телефонами (0472)37-34-48, 37-30-01.