Очільник області звернувся до правоохоронців через ситуацію у Смілі

20161121_140518 Постачальника тепла смілянам перевірять правоохоронці. До Головного управління Нацполіції та Прокуратури області звернувся голова Черкаської ОДА. Юрій Ткаченко просить у компетентних органів перевірити інформацію, що зрив опалювального сезону у Смілі спричинений бездіяльністю ТОВ «Сміла Енергоінвест». Це питання сьогодні розглянули на спеціальній комісії Черкаської ОДА.

Від початку опалювального сезону у Смілі вже чотири рази вимикали частину котелень – через неврегульоване питання з лімітами на постачання природного газу. Їхню роботу там відновлювали лише після втручання обласної влади. За даними профільного управління ОДА, натепер «Сміла Енергоінвест» заборгувало за спожитий газ разом із штрафними санкціями понад 90 млн грн.

20161121_140618– Сьогодні обласна адміністрація виконує роботу міської влади Сміли, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Є підприємство, яке постачає тепло смілянам – «Сміла Енергоінвест». Із ним міська влада уклала договір про спільну діяльність. Підприємство зобов’язалось надавати якісні послуги споживачам. Натомість ми маємо постійні борги і «маніпуляції» з теплом. Це все при тому, що рівень розрахунків споживачів становить 132%. Адекватної реакції з боку міської влади на все це немає, хоч важелі впливу є. Ці тижні навіть в.о. міського голови немає – у відпустці. Ми розуміємо, що сміляни не повинні страждати, тому постійно врегульовуємо це конфліктне питання за міську владу.

20161121_140538Юрій Ткаченко нагадав: ще при першому відімкненні котелень обласна влада запропонувала міській владі Сміли і теплопостачальному підприємству алгоритм дій задля вирішення конфлікту. Зокрема й щодо погашення поточної заборгованості в понад 3 млн грн задля отримання лімітів.

20161121_143718– Натомість теплопостачальне підприємство до останнього не виконувало свою частину зобов’язань, – говорить очільник області. – І лише на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій його представник заявив, що кількома годинами раніше борг уже сплатили. Цю інформацію ми перевіряємо. Але так далі не може бути! Тому я звернувся до правоохоронців. Таким є і рішення комісії.

Автор статті