Очільник області заспокоїв освітян Катеринопільщини

Ткаченко (2)Через переформатування в Катеринопільській РДА освітяни району не опиняться на вулиці. Їхні трудові договори будуть продовжені, як і передбачено Кодексом законів про працю. Про це в коментарі журналістам повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Нині в Катеринопільській РДА переглядають її структуру. Зокрема, там ліквідують відділ освіти. Натомість створять відділ освіти, молоді та спорту

– В обласній адміністрації ми вже провели оптимізацію, – зауважує очільник області. – Скоротили штат майже вполовину, одні структурні підрозділи ліквідували, інші об’єднали тощо. І в нас не мітингували ні медики з обласних закладів охорони здоров’я, ні освітяни, ні будь-хто інший. Зараз естафету оптимізації своїх структур перейняли райони. Нинішній конфлікт на Катеринопільщині виник через нефахове роз’яснення прийдешніх змін начальником управління освіти і науки ОДА. Тепер він поїде в район і вже там на зустрічі з освітянами все детально пояснюватиме. Юристи вже дали свої висновки. Згідно з Кодексом законів про працю, зміна підпорядкованості підприємства, установи, організації не припиняє дії трудового договору (!). У разі реорганізації підприємства дія трудового договору працівника продовжується.

Юрій Ткаченко також додав, що голова Катеринопільської РДА Ольга Ніколенко з колегами мають повне право переглядати структуру районної адміністрації задля її ефективної роботи. І закликав не спекулювати на цій темі.

Автор статті