Очільник області вручив відзнаки «волонтерському дуету»

20160803_115405Черкаські волонтерки Тетяна Богдан та Лідія Сівак отримали відзнаки «Холодний Яр». Від громади їх вручив очільник області. Обидві жінки нині в лікарні.

Нагорода Лідії СівакЛідія СівакУ червні Тетяна Петрівна разом із подругою Лідією Іванівною потрапили у ДТП на Дніпропетровщині. Вони саме поверталися з передової. Виходжують постраждалих в обласній лікарні. Пані Тетяна тут уже майже півтора місяця. Подруга – з кінця минулого тижня. Досі транспортувати її до Черкас не можна було. Лікарі оцінюють стан волонтерок як стабільний. Але попереду – низка складних операцій, тривале лікування та реабілітація.

– До особистого знайомства я багато чув про Тетяну Петрівну та Лідію Іванівну від інших волонтерів і бійців, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Те, що ці мужні жінки роблять для наших хлопців, для нашої країни, неоціненне. Відзнаками «Холодний Яр» ми нагороджуємо якраз тих, хто бореться за волю України. Це – символічна подяка від усієї громади, від усіх тих, кому допоміг і ще допоможе цей «волонтерський дует». Відрадно, що обом уже краще – навіть як рівняти до нашої минулої зустрічі з Тетяною Петрівною в лікарні.

Жінки вже третій рік займаються волонтерством. І навіть у своїх лікарняних палатах продовжують справу. Щоправда, ще не бачилися після Дніпра – травми не дозволяють.

Нагорода Тетяні БогданТетяна Богдан– Для нас із Лідою ці відзнаки важливі, як і нинішня увага й допомога, – каже Тетяна Богдан. – Значить, усі наші старання оцінені людьми, нашою країною. Ці відзнаки зобов’язують ще дужче працювати після одужання. Ми ще не все зробили, на що спроможні. Я особливо вдячна черкаським лікарям за те, як нас тут виходжують.

Лікування обох волонтерок і надалі перебуватиме на контролі обласного керманича.

Автор статті