Очільник області вручив відзнаку «Холодний Яр» відомому лікарю

DSC_0002Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко разом зі своїм першим заступником Віталієм Ковалем минулими вихідними навідали бійців на сході країни. Такі поїздки вже традиційні для керівництва області.

DSC_0035Першим пунктом призначення стала Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова. Її головний лікар Сергій Риженко родом із Корсуня. Він подякував землякам за допомогу пораненим військовим.

DSC_0089– Сергій Анатолійович із колегами цілодобово рятують життя наших бійців, – зауважив обласний керманич Юрій Ткаченко. – Серед них – і понад дві сотні воїнів-черкащан. Цього разу ми доправили до лікарні медикаменти та витратні матеріали для лікування поранених. Ця «медична гуманітарка» від волонтерів із Німеччини. Водночас головному лікареві від громади передав нашу обласну відзнаку «Холодний Яр».

DSC_0080Також обласні керманичі побували в нещодавно створеному Навчальному центрі Української добровольчої армії. Тут навчають тактичних умінь, володіння зброї, саперної та медичної справи тощо. Командири 5-го окремого та 8-го батальйонів наголосили на важливості проведення військово-спортивних вишколів для молоді.

Нагадаємо, підтримка й допомога військовослужбовцям на Сході та по поверненню звідти – серед пріоритетів роботи Черкаської обласної державної адміністрації.

Автор статті