Очільник області вручив документи на землю АТОвцям

20160606_111906Питання надання земельних ділянок учасникам АТО є пріоритетним на Черкащині. Про це сказав очільник області на врученні відповідних документів бійцям і почесних відзнак. У заході взяла участь також народний депутат України Ірина Луценко.

Семеро АТОвців, а також родина загиблого бійця Романа Сокуренка, сьогодні отримали документи на земельні наділи. На тому тижні їх вручили понад півсотні.

2222222222– Натепер до обласного Держгеокадастру із заявами для отримання земельних ділянок звернулися 3924 учасники АТО, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Землевпорядна служба області вже видала 3196 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою. Звісно, подекуди в районах землі бракує. Тому ми активно ведемо перемовини з фермерами, сільгосппідприємствами, аби досягати компромісу.

Народний депутат України Ірина Луценко опікується проблемами АТОвців. Спільно з ними й очільником області сьогодні напрацювали пропозиції до Кабміну та Верховної Ради з найактуальніших питань.

20160606_112242

 

– Вони стосуються й урегулювання земельних питань, і пільгового кредитування тощо, – розповідає нардеп. – Тепер усе ретельно опрацьовуватиму по поверненню. Ми не можемо дати багато нашим бійцям, але навіть той шматочок землі є матеріальною вдячністю, яку вони отримують від людей і держави.

Нині Черкащина за наданням землі учасникам АТО – серед лідерів по країні.

 

 

Автор статті