Очільник області відзначив відмінників-захисників

19Двоє одинадцятикласників із гімназії № 9 отримали відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни». Юнакам їх особисто вручив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Сьогодні в гімназії провели урочисту лінійку, де підбили підсумки навчання кадетів у першому семестрі.

14Іван Попільнуха та Микола Блиндар мають найвищий бал із предмету «Захист Вітчизни». Про обох у12 гімназії – лише найкращі відгуки. За це тепер і мають почесні відзнаки. Їх на Черкащині започаткували торік за ініціативою обласного керманича.

– Із цією гімназією ми постійно співпрацюємо, тут особливу увагу приділяють військово-патріотичній підготовці, – зауважує Юрій Ткаченко. – Востаннє був у цьому закладі торік і вражений, як підросли 16та змужніли кадети. Дивишся на них, і серце радіє. Це – нове покоління українців, справжніх патріотів. Я дякую директору гімназії, вчителям, які створили тут неповторну атмосферу та не бояться експериментувати. У цьому закладі виховують патріотів, які знають свою історію, шанують своє коріння і готові захищати та розбудовувати в майбутньому свою країну.

А від керівництва гімназії найуспішніші в навчанні учні отримали відзнаки «Кращий кадет».

Автор статті