Очільник області справився про здоров’я волонтерок

20160621_110910Постраждалу в ДТП волонтерку Тетяну Богдан виходжують в обласній лікарні. Наприкінці минулого тижня їй зробили чергову операцію. Зараз жінці вже краще. Про це пані Тетяна розповіла голові Черкаської ОДА.

Кілька тижнів тому вона потрапила разом із подругою у ДТП дорогою з передової. Обидві вже третій рік займаються волонтерством.

20160621_110056– Зараз забезпечення наших військових набагато краще, ніж було спочатку, – каже пані Тетяна. – Але вони так радіють домашній їжі, яку ми привозимо, навіть просто увазі. У тій поїздці Ліда тільки на хвильку заплющила очі… і ось таке трапилося. Я дуже вдячна черкаським лікарям, які фактично зібрали мене «до купи». Дякую також всім небайдужим. Я і не думала, що довкола аж стільки добрих людей.

Інша постраждала – Лідія Сівак – поки у дніпропетровській лікарні.

– Коли ми забирали Тетяну Петрівну, то пані Лідія була нетранспортабельна, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Як тільки лікарі дадуть добро – відразу відправимо по неї «швидку». Я знаю, що вона дуже хоче в нашу лікарню. Ці мужні жінки зробили багато для наших військових. Тепер настав час допомогти їм. І наші лікарі зроблять усе можливе.

Очільник області побажав обом активісткам швидкого одужання. Їхнє лікування і надалі перебуватиме на його контролі.

Автор статті