Очільник області розповів про освітні «пілоти»

RNS_6202Нові освітні проекти й надалі впроваджують на Черкащині. Про них на зустрічі з першим заступником Голови Верховної Ради України й освітянами розповів очільник області. Напередодні Ірина Геращенко перебувала в Черкасах із робочим візитом.

Як зауважив голова ОДА, черкаські освітяни ініціативні. В області постійно шукають нові підходи до навчання.

DSC_8774– Ми намагаємося йти в ногу з часом, – говорить Юрій Ткаченко. – Розуміємо, що підхід до навчання нинішніх дітей має бути зовсім інакшим, аніж був, приміром, у наш час. А тому впроваджуємо інноваційні проекти. Це стосується як окремих предметів, так і загалом організації навчання. Наведу лише кілька прикладів. Так, до кінця року матимемо вже дев’ять шкіл, де вивчатимуть робототехніку, ініціатив усе більшає. В області вже функціонують 30 козацьких класів, в яких навчаються майже 600 учнів. Ми ухвалили програму «Інноваційні школи Черкащини», що покликана підвищувати ефективність і якість регіональної системи освіти. Уже триває відбір шкіл-учасниць.

Нагадаємо, цей навчальний рік три школи на Черкащині розпочали в новому статусі. Вони стали опорними. Йдеться про школи в Білозір’ї, Монастирищі та Городищі. Кожна отримала понад 2,6 млн грн із державного бюджету на покращення навчальної бази. Загалом в області визначено 30 навчальних закладів, на базі яких створюватимуть опорні школи.

Автор статті