Очільник області привітав вихованців «Країни добра» зі святом

3 (1)Інновації в освіту. Інтерактивним комплексом EduQuest оснастять Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» Черкаської обласної ради. Сертифікат на придбання такого обладнання керівництву закладу сьогодні вручив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Він взяв участь у тутешніх урочистостях до Дня захисту дітей.

8 13НРЦ «Країна добра» – це спеціальний загальноосвітній навчальний заклад для дітей із вадами слуху, тяжкими системними мовленнєвими порушеннями, затримкою психічного розвитку тощо. Він має дошкільне відділення, спеціальну загальноосвітню школу-інтернат і реабілітаційне відділення. Нині тут 89 вихованців.

6– Уперше у «Країні добра» я побував у 2014 році, – розповідає очільник області Юрій Ткаченко. – Вразив самовідданий і фаховий колектив, однак умови в закладі залишали бажати кращого. Відтоді ми це крок за кроком спільно змінюємо: створюємо належні умови для вихованців закладу, впроваджуємо новітні практики і т.д. Щоб у діток із особливими освітніми потребами було все необхідне. І сьогодні, разом зі святом, у нас із керівництвом закладу та нашого управління освіти й науки робоча зустріч із планування подальших проектів.

29 30 31Додамо, що інтерактивний комплекс EduQuest розроблений спеціально для дітей дошкільного, молодшого шкільного віку та для дітей із особливими освітніми потребами. Він розвиває навички індивідуальної та групової роботи, комунікаційні здібності завдяки спільній роботі над поставленими завданнями, сприяє розвитку комп’ютерної грамотності та творчого мислення.

 

 

Автор статті