Очільник області привітав маленьких громадян з Днем захисту дітей

IMG_7698Напередодні Міжнародного дня захисту дітей голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець вже традиційно відвідав Черкаський та Уманський обласні центри соціально-психологічної реабілітації дітей.

Вихованці закладів підготували чудові урочисті частини продемонструвавши всім присутнім свої творчі вміння, привітали їх танцями, віршиками та піснями.

IMG_7696 IMG_7612 IMG_7627 IMG_7615 IMG_7663– Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні я хочу привітати наший наймолодших громадян з вашим святом. Бажаю вам міцного здоров’я, сяючих посмішок, завжди впевнено дивитись у майбутнє, адже саме від вас залежить те, яким воно буде, – наголосив Олександр Іванович перебуваючи в Черкаському Теплому домі. – Також хочу сьогодні привітати і тих людей, які завжди поруч з дітьми, піклуються про них і допомагають твердо стати на ноги. Кожного разу, приїжджаючи і до вас, і в Умань, я переконуюсь, що тут працюють особливі педагоги і вихователі – фахівці своєї справи. Ви щодня вкладаєте свою душу, знання, досвід і терпіння в кожну дитину. Ви виховуєте справжніх людей, які знають, що таке почуття милосердя, людові, підтримки та дружби.

Також Олександр Вельбівець зазначив, що потрібно робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, всебічно підтримувати, заохочувати та розвивати їх особистість – це святий обов’язок усього суспільства, держави і кожного з нас.

IMG_7621 IMG_7671 IMG_7690До закладів голова ОДА завітав із значними подарунками – це новенькі автобуси Ford куплені за рахунок обласного бюджету, на які так довго вони чекали. Гості свята також подарували малечі безліч іграшок, різних наборів та солодощів.

Автор статті