Очільник області проінспектував перебіг ремонтів держкоштом на Канівщині

20161110_160232Одну з найбільших шкіл району реконструюють на Канівщині. Це – один із проектів, що реалізують в області завдяки Державному фонду регіонального розвитку. Перебіг робіт у Ліплявсьому навчально-виховному комплексі днями проінспектував голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

20161110_160258Утеплення фасаду, заміна даху й вікон – усе це передбачено проектом реконструкції школи в селі Ліпляве. Її збудували ще 1978 року. Нині тут тривають ремонтні роботи. Очільник області звернувся до підрядника, аби той додав на цей об’єкт ще працівників. Він наголосив на обов’язковій якості виконання робіт.

уу– Цей навчально-виховний комплекс реконструюють спільним коштом, – пояснює голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Понад 3 млн грн спрямовані з Держфонду регіонального розвитку, 1,5 млн грн – із районного бюджету. За нашим планом ця школа має стати опорною. Учнів тут не бракує. У селі працює потужний інвестор, тут є життя. Зовнішньо школа вже видозмінюється. Тепер наше завдання – подбати і про внутрішнє наповнення. Цьогоріч кожна із наших трьох опорних шкіл отримала понад 2,6 млн грн із державного бюджету на покращення навчальної бази.20161110_160439

Загалом Кабмін затвердив 22 інвестиційних проекти регіонального розвитку для співфінансування із ДФРР на Черкащині. Йдеться про майже 70 млн грн.

20161110_160832– Наш профільний департамент уже відбирає проекти регіонального розвитку на наступний рік, – зауважує Юрій Ткаченко. – Серед головних вимог до них – якість і перспективність. А для цього потрібна комплексна співпраця на різних рівнях. Добре, що в нас до цього процесу активно долучаються і народні депутати. Приміром, проектом реконструкції школи в Ліплявому опікувався наш нардеп Владислав Голуб.

 

Автор статті