Очільник області проголосував сам і закликав інших

20151025_110624

Не сидіти вдома, а йти на дільниці й голосувати закликав черкащан голова Черкаської ОДА. Юрій Ткаченко це вже зробив.

На свою дільницю, що в гімназії № 31, очільник області прийшов разом із дружиною ще до обіду. На той час там уже було велелюдно. Тож до кабінок для голосування вишиковувалися черги.

– Зараз кожен голос важливий, – зауважує Юрій Ткаченко. – Не треба нехтувати своїм правом. Попереду багато реформ. Це і адміністративно-територіальна, і освітня, і медична, і правоохоронна тощо. Нам необхідні сміливі, рішучі депутати, які по-реформаторськи працюватимуть на благо Черкащини. Уже в цьому році ми завершимо кілька важливих об’єктів, започаткували багато нових програм. А наступний рік буде ще насиченіший. Тому й потрібні ефективні управлінці на місцях. Бо одна справа – ідеї, а інша – команда, яка їх утілює.

20151025_111816_017

За словами голови Черкаської ОДА, всі дільниці по області запрацювали вчасно. Як виняток – місто Черкаси. Тут дільниці подекуди відкрили із запізненням.

– У Черкасах була напружена ситуація з бюлетенями, – пояснює Юрій Ткаченко. – Але ми доклали напередодні максимум зусиль, аби вибори в місті не були зірвані. Доводилося розшукувати деяких голів комісій, роз’яснювати їм усю відповідальність. Деякі дільничні комісії почали отримувати бюлетені о четвертій ранку, тому й виникла затримка. Але, на щастя, ми бачимо, що процес триває – черкащани голосують.

На першу дня вибори на Черкащині минають без значних порушень виборчого законодавства та громадського порядку. Не зафіксовано й надзвичайних ситуацій.

 

 

 

Автор статті