Очільник області попросив черкащан потелефонувати бійцям на Схід

1Особисто подякувати кожному герою, що нині захищає Україну, закликав черкащан Юрій Ткаченко. Сьогодні в області, як і по всій країні, вшановують її захисників. Це свято українці відзначають удруге.

2 2_1Зранку черкащани разом із керівництвом області й міста помолилися за загиблих героїв біля пам’ятного хреста, що у Соборному сквері обласного центру. Потому урочистою ходою пройшли середмістям – до площі Слави. Там ушанували полеглих борців за волю України всіх часів.

4 5 6

– Ми разом довели, що вміємо захищати нашу Україну будь-якою ціною, – сказав у своєму виступі голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Бо вона в нас єдина! Знаково, що День захисника України, День Українського козацтва та Покрови ми відзначаємо водночас. Саме під покровом Божої Матері перебуває кожен захисник нашої України.

Очільник області подякував черкащанам, які серед перших взяли до рук зброю і стали на захист України. А також їхнім рідним, волонтерам і всім, хто підтримує українських воїнів.

6_1– Сьогодні я говорив із багатьма нашими хлопцями, що зараз на передовій, – розповів Юрій Ткаченко. – Усі налаштовані рішуче й лише на перемогу. І наша підтримка для них дуже важлива. Прошу черкащан обов’язково зателефонувати сьогодні своїм знайомим, що зараз на Сході, і подякувати їм. Хай наші герої теж відчують свято і знають, що ми про них пам’ятаємо щохвилини.

7 8До Дня захисника України черкаські бійці та волонтери отримали почесні відзнаки та нагороди. Нагадаємо, це свято встановлене 14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка задля вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України.

9

 

Автор статті