Очільник області подякував ліквідаторам за врятоване майбутнє

7Черкащани вшановують жертв аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Сьогодні минає 31 рік від тих трагічних подій.

14 3 8У Соборному сквері, біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля», відбувся мітинг-реквієм. А священнослужителі різних конфесій відслужили там поминальний молебень.

12– Аварія на Чорнобильській АЕС породила багато проблем і назавжди змінила життя мільйонів, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І наслідки могли би бути куди страшнішими, аби тисячі героїв у 1986 році не взялись приборкувати вбивчу стихію. Ціною свого здоров’я та життя. Від усієї громади дякую кожному ліквідатору за врятовані життя, за врятоване майбутнє. Вічна пам’ять полеглим. Зі свого боку ми дбаємо про те, щоби щороку посилювати соціальну підтримку чорнобильців. І будемо це робити й надалі.

9 1 5-1Нині в області проживають понад 109 тисяч громадян, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи. Цьогоріч із державного бюджету спрямовано 57,6 млн грн для забезпечення їх пільгами та компенсаціями. Ще 12,5 млн грн – з обласного бюджету на виконання програми «Пільги на медичне обслуговування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». А це на понад 2 млн грн більше, ніж торік.

Автор статті