Очільник області подякував депутатам за роботу

1Перемогою здорового глузду вважає голова Черкаської ОДА вівторкову сесію обласної ради. Попри спроби окремих політиків зірвати засідання – депкорпус усе ж узявся до роботи. У результаті – голова обласної ради віднині з першим заступником. Ним став представник ВО «Черкащани» Валентин Тарасенко. А ще – депутати утворили постійні комісії та внесли потрібні зміни до бюджету-2015.

20151208_11064020151208_114050

БуданцевПовноцінно запрацювати депкорпус не міг кілька годин поспіль. Ще на початку засідання залу зайняли десятки молодиків і пенсіонерів. Їх активно підтримували кілька депутатів від «Батьківщини» – Михайло Мушієк і Роман Буданцев. Разом вимагали відставки новообраного голови облради Олександра Вельбівця – через нібито його членство в «Партії регіонів». Він цю інформацію заперечує. Заступилися за колегу й більшість голів районних рад області. Вони закликали протестувальників схаменутися й дати раді працювати. Цього ж вимагали й АТОвці.

20151208_133030       20151208_111025

– Вважаю, що черкащани дадуть оцінку діям політиків, які привели на сесію юнаків у спортивному та навіть підлітків задля досягнення своїх цілей, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – У цьому випадку говорити про політичну культуру навіть не доводиться. Однак урешті здоровий глузд переміг. І тільки-но «протестна публіка» залишила залу – почалася робота. Серед важливих питань, які ми розглянули, – корегування бюджету. Зокрема, забезпечення виконання соціальних програм і зарплат бюджетникам, видатків у галузі охорони здоров’я, освіти й культури тощо. Тобто коли немає штучних конфліктів – депкорпус готовий до здорового діалогу та продуктивної роботи. Із приводу вівторкових подій ми із правоохоронцями скоординуємо дії щодо недопущення подібного. Водночас я дякую депутатам за конструктив і всім, хто долучився до врегулювання ситуації. І перепрошую у громади за такі події в раді. Сподіваюся, що надалі всі депутати пам’ятатимуть, для чого черкащани їх туди делегували.

Автор статті